| Vidacu69 a întrebat:

Am venit cu o intrebare legata de serverul de samp Hard-Roleplay! Vreau sa ma inregistrez si nu stiu cum :)) Adica stiu da nu stiu raspunsurile corecte :D. Uitati aici http://hard-roleplay.com/register. Imi spuneti direct (a.b.a.c) asa. daca merge ofer funda.! Repede va rog :)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Fii bun si citeste regulamentul. Altfel daca incalci vreo regula fara sa stii te poate bana permanenet. Si nu cred ca vrei sa se intampla asta.

| Vidacu69 explică (pentru Wr3nch):

Hmmm...nu stiam ca in regulament sunt raspunsurile big grin Atunci am sa ma uit acolo, sper sa reusesc multumesc.

| Vidacu69 explică (pentru Wr3nch):

Am reusit sa fac si contul big grin. Oare unde mi-a fost capul sa copiez atat happy. Mersi ca mai "luminat" laughing