| IamAnOnImUs a întrebat:

am windows 7 si nu demult mi-am instalat minecraftul el nu mere forte bine am memoria grafica de 7 gb si nu stiu ce are de merge ca melcul imi merge cu 5-6 fps pe sec am facut si la video setari in sensul ca am pus pe toate la "Naspha" sa zic asa dar nu stiu ce sa mai fac? Dau funda + vot plssss!

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

1.Ce minecraft ai? 1.2.5 (e cel mai bun)
2.Fa toate setarile la LOW si openGL
3.Foloseste Game Booster (si eu l-am folosit si imi mergea foarte bine). Deschide-l cu Game Booster si nu vei mai avea probleme cu lagul. Funda?happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lupu_Catalin_1982 a răspuns:

Ba minecraft e cel mai varza joc