| AAAdelin a întrebat:

Am windows xp si mi-am re-luat Minecraft. Am avut neplacuta surpriza de a vedea ca nu imi mai merge jocul bine, si nu stiu de ce. Am minecraft versiunea 1.0.0 crezand ca o sa mearga mai bine.
Am mai putine programe decat inainte de formatarea completa a pc-ului.
Am 1 Gb de ram si procesorul de 2.40 GHz, cu toate acestea, data trecuta nu am avut probleme. am driverul de la placa video actualizat la ultima versiune!
V-a rooog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| geogeogeo123 a răspuns:

Descarca versiunea 1.3.2 asa ar trebui sa mearga