| OviiMdn a întrebat:

Sall TPU, As vrea sa stiu de ce nu mai functioneaza swtichboot-ul logininfo.py pe metin2severin?
Inainte aveam switchul si mergea perfect, dar m-am lasat de joc pentru un timp si acuma vreau sa bag switchul din nou dar cand pornesc jocul apare un chenar in care zine Urmatorul fisier se va sterge acum : logininfo.py
Ce pot face?

1 răspuns:
| Mirel1994 a răspuns:

Salut! Poti incerca cu alt switch sau daca nu incearca alt metin happy probabil nu mai este permis sa folosesti switch pe acel metin si sistemul ti-l sterge automat.