| star77 a întrebat:

as vrea sa stiu dupa parerea voastra care e cel mai fain caracter cu care te poti distra pe server privat de metin vreau orice infara de ninja...dau funda si vot pentru cele mai bune exemple big grin

1 răspuns:
| GeoAMV a răspuns:

Salut. Daca vrei sa te imprietenesti repede cu playerii te faci saman si ai ajuti cand vreibig grin la Warior pe corp(aura) e de pvm iar mental pvp Sura (zic eu) e cel mai bun, dar de distractie e saman big grin (orice magii). Bafta. Dar din proprie experienta dupa ce mai cresti/te plictisesti ai sa regreti ca ai jucat...(un sfat)big grin.