| xpertul a întrebat:

As vrea sami aliniati si mie bonusurile astea de la metin2 de la cel mai bun la cel mai prost. aparare clopot, aparare evantai, aparare pumnal, aparare cu sabia, aparare cu doua maini. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ToX1k a răspuns:

1.sabia (marea parte folosesc sabia)
2. pumnal (la ninja)
3.2 maini (pentru war cu lancii)
4.clopotul ( shaman)
5. evantai (Shaman)

Daca vrei pot sati recoman si alte bonusuri pentru speciale itm cum ar fi colier; bratara; cercei; scut; papuci; coif; armura :
1.colier : pv; critik; sabie; pumnal 2 maini
2.bratara: pv; critik; semi-om; sabie pumnal
3. cercei:sabie; pumnal; semi-om; 2 maini
4.scutsaddepinde de caracter pentru shaman si sura e int; pentru war e putere; pentru ninja e dex)imun la necunostinta; putere; semi-om; reflect ata corporal + bonus la nimereala
5.papuci: pv; critik; sabie; pumnal; 2 maini
6.coif: rez magie; semi-om; regenerare pv; + bonusuri la nimereala
7.armura: pv; rez magie (la otel nu se poate pune); sabie; pumnal; 2 maini
Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| pencea92 a răspuns:

Pai vine asa cel mai prost este clopot si evantai pentru ca nu prea dai de shamani, apoi sabie doua maini si pumnalu. Pumnalu e cel mai important sa il ai pentru ca daca te bati cu un ninja, ninja are critik foarte mare. Sper ca am fost de folos.happy