| Andrei151998 a întrebat:

asi dori sa stiu la un server privat de metin2 cand incerci sa pornesti portmap imi da eroare la port3306(mysql) asi dori sa stiu cum sa rezolv aceasta problema.
Raspunsurile care ajuta la rezolvarea problemei primesc funda!big grin

1 răspuns:
| georgianu a răspuns:

Problema este ca u cand pornesti portmap mai exact portul 3306 ai si mysql de la xampp pornit si
dea ceea nu merge uite fi atent dai stop la mysql la xampp porneste portu 3306 si dupa xamppu daca merge portu 3306 si nu merge mysql din xampp cauta alt xampp ft buna sper ca te-am ajutat