| xXxGABYxXx a întrebat:

asi dori si eu niste jocurii tari cu grafica decenta dar in afara de GTA-URI NFS-URI MASS EFECT CRISYS MEDAL OF HONNOR CALL OF DUTY ASSASIN CREED PES FIFA FAR CRY MAFIA 2 X MAN DMC BATTEFLED BICKSHOK ETC am sistem de operare:4gb rami, placa video 512, procesor dual core 2, 50 ghz x2 multumesc dau funda pentru cele mai frumoase jocuri

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Http://www.buygames.ro/
Aici gasesti orice vrei, de la cele mai noi jocuri la cele mai vechi, le poti chiar cumpara;)

| Sika13 a răspuns:

Dead space 1, 2 sau 3