| Assassinulfaracsgo a întrebat:

Sall TPU, azi am luat CS:GO-ul de pe uTorrnet si nu merge sa il deschid cand il deschid imi da o eroare si scrie asa: csgo.exe-System Error The program can't start because Phonon3d.dll is missing from your computer. Try reinstalling the progrma to fix this problem, Ce sa fac? DAU FUNDA CARE ZICE MAI REPEDE

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Foarte bine iti face, cs go trebuie cumparat ca sa il joci, nu e o avere.

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

De obicei este o problema de la faptul ca il ai crackuit, dar poate fi si de la directx / Microsoft c++... Încearcă sa instalezi alta versiune l sau sa dezinstalezi driverele mai sus menționate si sa reinstalezi la loc. Daca nici asta nu funcționează, caută dll-ul pe net si pune-l in folderul jocului.