| Khero a întrebat:

azi am mai multe intrebari
1. as vrea sa cumpar counter strike steam, imi puteti spune care versiune este cea mai buna? ( global offensive, source, etc.)
2. am auzit ca poti plati prin sms ( trimiti sms si iti trimit ei inapoi un cod) unde trebuie sa bag codul. eventual un site de unde cumpara prin sms
3. daca cuimpar steam trebuie sa joc pe servere speciale sau pot sa jec si pe servere publice?

1 răspuns:
| LeWildWhiteNiqqa a răspuns:

Steam este o platforma de gaming.
Totul este oficial, joci pe servere oficiale.
CS-GlobalOffensive este cel mai nou.
Nu ti-as recomanda sa cumperi prin sms, deoarece costa mai mult.
Intra pe paysafecard.com si uita-te daca este vreun magazin care vinde PSC prin apropiere. PSC(PaySafeCard) este un card preplatit. Adica, cand mergi la magazin, ceri un PSC de 25, 50, 100 sau 300 de lei. Vei primi un "bon" pe care e un PIN din 16caractere. Acel PIN il folosesti la cumpararea oricarui produs online, daca suporta plata prin PSC.