| vali123456 a întrebat:

cand intru in cs imi da eroare si zice, could not lauch game. only one instance of this game can be run at a time cine ma poate ajuta funda?

2 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

"aisberg" are dreptate. De multe ori iti deschide cs ( Processes>hl2.exe ), dar nu iti intra jocul. Ramane acolo la procese deschis si daca vrei sa il deschizi inca o data iti da eroarea care ai primit-o si tu.
Dai un END PROCESS la hl2.exe din Task Manager(Ctrl+Alt+Delete)>Processes si incearca din nou.

| aisberg a răspuns:

Ai incercat sa inchizi hl2.exe din Processes? Windows Task Manager->Processes si cauti hl2.exe apoi ii dai End