| PiszyMich a întrebat:

Care este cel mai tare Metin2 Privat Server Roman sau Englez NU Hammer sau Tim sau United altceva Ca sa ma dea de la lvl mai mare de la 30 in sus sau sa merg la una si sa ma creasca ca la TDL! Dau Funda! Plzz!

148 răspunsuri:
| FlorinMike a răspuns:

Salut TPU as dori si eu un metin PVM lvl max 250 255 sa nu fie modati...Asemanator cu Metin2Mage(fostul) Dau funda
+vot big grinwinking

| vladutzmetin2 a răspuns:

Sall,cel mai perfect metin2 il am eu! si are tot ce ai mentionat+ inca ceva nou super! baga id : Vlad. karate986, o zi buna

| Gomi a răspuns:

Intrati aici http://www.heaven.mt2.ro

| Sminoc12 a răspuns:

Uite aici e un metin foarte tare pe nume Metin2FunnyVipStyle iti recomand sa te joci te duci la una cu inel anti ex si faci cate 2 lv e super eu am lv 250 am facut imediat. Asta e site de unde sa il iei http://funny.vipstyle-mt2.com/

| Sminoc12 a răspuns:

Si metin2 Yoneis e foarte calumea dar eu am ramas la lv 103 cu itm site vreo 3 sau 4 ca i-am fraierit pe aia toti aia vand itm site big grin

| cristianboss12 a răspuns:

Metin2wars

| Red4Ever a răspuns:

Metin2 Crytek e Pvp rate 1000 cresti repede eu am facut 200 in 2 zile king de la magazine da ia-ti kimono ca ai aiack mai mare si iti evluezi o arma din otravita sau leu sit:http://crytekmt2.com/

| Red4Ever a răspuns:

Frate inceraca Metin2Crytek si dupa mai vorbim nu e sa te uci sa iti dea lv da faci tu eu am facut 200 in 2 zile ratele sunt 1000

| k1Do0 a răspuns:

Www.metin2genesis.com! super server pvm-pvp ratele 200 %!

| IntrebareaMeaDaa a răspuns:

Scrie pe google:
top 200 metine private.
Iti alegi tu cel mai tare metin, care iti place tie

| spike14K a răspuns:

Incearca mt2gth

| awesomegab23 a răspuns:

Metin2yoshi site e www.metin2yoshi.ro lv max250 itm 2012

| Laur4u a răspuns:

Salut, incearca HARDCORE-RELOADED(german) Celestial-World(german); Lunaris-Online(Roman) toate 3 lv max 255

| nicoladean a răspuns (pentru Laur4u):

BA metin2 lunaris online e francez!laughing ce noob

| danutboss89 a răspuns (pentru Laur4u):

Da incearca hardcore vb putin engleza si daca nu te descurci dai pe google translate rate sunt 1000 si e usor du pa lv 80 ca faci bani in draci

| CrissRules a răspuns (pentru Laur4u):

De cand mai e si lunaris roman nu stiulaughing)

| Ox1g3N a răspuns:

Daca iti place metinul da-mi fundabig grin

| MrDexter a răspuns:

Salut iti zic eu cateva servere de metin2:
Metin2 Remix(site http://metin2remix.eu/m2r.html)
Metin2 Imperie(site
http://metin2-imperia.com/)
Metin2 Vibe(site
http://vibemetin2.ro/)

| MrDexter a răspuns:

Salut iti zic eu cateva servere de metin2:
Metin2 Remix(site http://metin2remix.eu/m2r.html)
Metin2 Imperie(site
http://metin2-imperia.com/)
Metin2 Vibe(site
http://vibemetin2.ro/)
Funda te rog daca te-am ajutat.

| MrDexter a răspuns:

Incearca Metin2 United.
Te da de la lvl 33.

| gesi11 a răspuns:

Europe mt2 e cel mai tare metin2 pvp romanesc si te da lv 44 si in jumatate de ora te faci lv 99 si lv maixim e 150 arme la magazim pana in lv 92 si ti le poti pune la lv 44 si armuri pana in lv 90 big grin funda va rog

| gabismecherul10 a răspuns (pentru gesi11):

Malaughingse numeste european
nu ''europe''

| gesi11 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Se numeste europe ca sunt mai mult europeanuri

Răspuns utilizator avertizat
| shakeYourBootyFTW a răspuns (pentru gabismecherul10):

European se numeste

| shakeYourBootyFTW a răspuns (pentru Resident0):

Retardat esti nu vb asa

| GoGkiVoDka a răspuns (pentru gesi11):

Salut! Stiu eu unul.Se numeste InushiMT2. E foarte tare. Are tot ce vrei la shop. Kinguri, arme 2012 2011. Distreazate!

| DjRadu a răspuns (pentru gesi11):

Nea

| donateli a răspuns (pentru GoGkiVoDka):

Ai dreptate e tare da sunt numai modatii pe server dai dracu

| myrela93 a răspuns (pentru gesi11):

Cum iau metinul nu gasesc saitul

| Margarit_Andrei_1964 a răspuns (pentru gabismecherul10):

laughing Bv Bah.laughing

| KaP0nE a răspuns (pentru gesi11):

Mt2 Osiris

| Fcp_Ionutz_1998 a răspuns (pentru gesi11):

Tare

| Lucii17 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Ma se numeste europe nu zi daca nu sti.
Este si european Metin2 dar si europe

| Ionut2099 a răspuns (pentru gesi11):

Metin2 Buzau
Server PvP-PvM UltraFun
Site : Www.metin2buzau.ro
Client securizat : Da
Lvl Max: 250
11 Evolutii
6 Harti noi
Securitate Ridicata
Fara modate sau 6/7
Server conceput pentru playerii experimentati dar si pentru incepatori, oferim un gameplay unic in România
Te asteptam si pe tine

| gesi11 a răspuns:

Pai cel mai bun metin2 ar fi la care sa te deie lv 44 europe mt2! Funda va rog

| bobbybun a răspuns:

[url=http://metin.tdlgaming.com/......aimutelor/ iti da lvl 88 direct for fan

| LifeDemonRo2 a răspuns:

Ma eu joc Hammer e tare am un war si un sura pe war am otel +0 si fms+0 am mai multe arme +0 si armuri +0 pe war pe sura am MOD

| LucaMatei a răspuns:

Metin2 Calipso este un server foarte reusit ti-l recomand cu cea mai mare incredere...Lv maxim este 99.GM prietenosi. Eventuri calumea des...
Inceraca nu vei regreta! www.metin2calipso.com

| Mugurel_Meret_1942 a răspuns:

Metin2 Steel big grin
Cresti repede!
dar e rau cu itm
sad

| VreuCEVA a răspuns:

Metin2 steel

| Catalin1607 a răspuns:

Mai este online "Metin2Lunaris"?

| tata0099 a răspuns:

Sall.
Frate iti zic ceva?
Cel mai SMECHER METIN2 PVP + PVM este : Yellow Metin2;)
Sti dc?
te da lv 44... 10kk, itm +9
tot costa 1 yang :)):)):)):))
ai orice itm+9 in shop
jocu este romanesc
lv max. : 120 (dac donezi.)
dar se poatre doar 99 sau max. 105 ti-am zis daca vr lv 120 ( max. lv ) donezi...
e cel mai tare metin.
tot+9 shop... faci tot ce vr.
eventirtu apr. fiecare zi.
www.YellowMetin2.com

| MeSSi22 a răspuns:

Metin2lavanda e tare te da de la lvl 55 si iteme si armuri noi sa stii ca ma cheama suRRdu33 te astept pe server Funda?

| MeSSi22 a răspuns:

Nu e roman laughing)