| xXxGABYxXx a întrebat:

care imi da si mie niste jocuri pentru pc tari funda love struck

4 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Fifa 12 Mortal Kombat 4 need for speed hot pursit si 2

| Monster08 a răspuns:

Uite aici o lista:
Shootere:
Battlefield 3
Battlefield 4
Call of Duty Modern Warfare 1, 2, 3
Far Cry 1, 2, 3, 4, 5
Sniper Elite 1, 2, 3
Doom 1, 2, 3
Call of Duty Black Ops

Racing:
NFS Most Wanted 2012
NFS The Run
NFS Hot Pursuit
Dirt 1, 2, 3
Nail'd

| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Salut!
Acum depinde si ce preferit tu, eu iti recomand jocurile urmatoare :
Nfs hot pursuit 2010, Nfs Run, Nfs MW2, Seria CoD, Battlefield 3, Far Cry3, Seria Half-Life. Wheelman, Pes 13, Saints Row, Dar daca preferi jocuri online acestea sunt mai frumoase :
Metin2, Minecraft, LOL, Dota2.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Succes.

| SanduMircea a răspuns:

Need for speed most wanted, FIFA 13, Call of duty 1, Need for speed shift, need for speed world, World of Tanks, League of Legend, Counter- Strike 1.6, Metin2 ro, Metin2 gx, Minecraft, FIFA online 2, Fifa 07 si Fundabig grin.