| xDavidxX a întrebat:

Care imi dau n metin pvm - pvp lv max 99 sau 100. cu itm care evolueaza din abttel si otel. evolutile sa fie pana la pose sau king,, Stiti la ce ma refer. dau funde +voturi va rog cele mai bune raspunsuril le astept

2 răspunsuri:
| VenomV a răspuns:

Nu mai exista metrine lv max 99 oficialele au acum lv 105, iar private, nu stiu decat Metin2Apocalypse lv max. tot 105

| xDavidxX explică (pentru VenomV):

Nu cont man eu caut ceva gen sa fie intre 99 si 110 lv max. si evolutile sa fie battel < triton otel +9< pose. sti cv de genu?