| Catalin2002543 a întrebat:

SALL,TPU! Ce bonusuri trebuie sa pun la ninja ca sa fie forte bun? DAU Funda SI VOT LA CEL MAI BUN RASPUNS!

3 răspunsuri:
| CrazyStrike a răspuns:

Full Dex si dai pe flegma peste 100k, si semi-om. si iti sugerez sa iti faci si niste seturi happy

| vlad0820022 a răspuns:

La metin2? Daca da trebuie sa pui DEX, rez magie, semi-om, aparare sabie, pumnal, 2 maini, etc si mult pv. Funda?

| Măă_Marius_1999 a răspuns:

Pai ar trebui pe arma PGM mare daca intra si inca un semi om ceva big grin pe colier, si pe itm care intra sa ai si critica sau patrundere pe langa set//
Si vezi nu ai sa dai la toti foarte mult dar daca ai si un set 4k HP, 20 sabie, critica de ex 6/7 tare war, aparare war ai sa ii bati sigur big grin
Daca ti se pare greu sa bagi ia-ti un swich bootwinking