| EnerGyBeAm a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe pc processor 1.8 ghz placa video de 512 32 biti si 1.75 gb la rami?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Uite cateva cool rau: Serious sam 2, Counter-Strike 1.6, Halo CE, Prince of Persia T2T, NFS carbon, NFS underground. Cauta pe site si-ti va spune;) funda?

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

El Matador
Marc Ecko's Getting Up
Spiderman 1-3
Swat 4
Far Cry1
Pt mai multe jocuri (add id meu musicfunn)

| Diabl0 a răspuns:

Procesorul e cam slab. O sa fac o lista:

18 Wheels
Counter-Strike 1.6
GTA San Andreas, GTA 3, GTA Vice City
NFS UnderGround 1 si 2, Most Wanted, Carbon nu stiu sigur daca va merge.
Stronghold Crusader, Stronghold 2
Sims 1 si 2
Quake 1, 2, 3
Half-Life 1
Moduri pentru Half-Life 1

Mai cauta si tu.