| Sebbii a întrebat:

Ce metin2 pvp-pvm imi recomandati? de preferabil fara 6/7 si modate.

Răspuns Câştigător
| NightcoreMusic a răspuns:

Metin2 TIM&Chaos, tim si chaos sunt 2 servere diferite dar in acelasi client de joc, in total sunt 5 servere TIM1, 2,3, Chaos1, 2 - destuld e fain lv max 105 sau 115 nu am mai jucat de 1 an, rate 200 [ lvl max intr-o luna daca joci, sa zicem, 2-3 ore pe zi, in 2 luni o ora pe zi sau 2 ore la 2 zile, i-ao cum vrei, fara 6/7 militar doar la donatii, donatiile ieftine 40 lei dai pentru a primi posedata/militar/ all skillz P, svr are peste 4 ani, deci stabilitate, ti-l recomand, scuza-mi greselile, scriu pe intuneric

1 răspuns:
| DariusGamePower a răspuns:

Alaska,+1500 playeri zilnic.