| ANDREIALEX99 a întrebat:

Ce parere aveti despre World Of Warcraft?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Eu n-am o parare buna despre acest joc, inca nici nu l-am incercat. dar am vazut filme pe youtube si mi se pare prea copilaresc, adica are o grafica de desene animate si numai caractere care zic ca sunt caricaturi si creaza dependenta ca orice alt mmorpg. am avut un coleg de clasa care a lipsit 3 saptamani de scoala din cauza ca se juca wow.

3 răspunsuri:
| Gaby9999 a răspuns:

Cresti greu

| Sarius a răspuns:

Da wow poate creee dependenta ftt mare am si eu prieteni care n-au iesit afr toata vara si se joaca wow... acest joc intr-adevar este ft frumos il joaca miliarde de oameni dar sa nu faceti greseala sa deveniti dependeti de el. si eu ma joc dar rar seara

| Fireworks a răspuns:

Pai din statistici e cel mai jucat joc MMORPG mult superior metin-ului si ai grija cu dependeta. Si pentru cel care a comentat despre joc nu la incercat si nu cred ca, cunoaste intreaga poveste a jocului.