| daniel19ny a întrebat:

cine im da un program bun de filmat jocuri eu am action dar nu ca nu e bun dar am filmat un joc 1:27mi si a ocupat 22 gb as vrea unu care sa ocupe pe sfert cel mult

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Toate iti vor face la fel! Mai bine fa asa :
Seteaza Fps-ul mai mic! Ex. 20 Fps. Dar atentie cu cat e mai mic fps-ul cu atat isi pierde video-ul din calitatea imaginii, se va vedea putin imaginea in ceata sau stearsa... Cel mai bine ar fi sa lasi setarile asa si sa convertesti video-ul facut intr-un format mai mic, ex, Avi. Iata un convertor bun si gratuit : Freemake Video Converter! Bafta!

1 răspuns:
| Antonies a răspuns:

Bandicam eu l.am avut si sunt multumit de el