| DjTwist a întrebat:

cine imi da un servar de metin2 fain funnditzzaa!

Răspuns Câştigător
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Mt2 hot style
sau sunt foart tari
mt2 energy
daca vrei cv mai greu mt2 ap si mt2 star sau mt2 soul

2 răspunsuri:
| iiConspire a răspuns:

Uitel pe singurul metin care are icerun implementat...si daca nu sti ce ii asta.ii o mapa care ii doar la germani:
Invisionmmorpg.com
lv max 125...rate 200%
si noi mape, beta si armurile care se evolueaza din beta poti sa le faci fara sa donezi..Ma gasesti cu numele de 3Dp0W3rHD

| Leo1 a răspuns:

Salut iti dau e nuste servere de metin2 din care poti alege.Dar daca nu dai funda inseamna ca e o pacaleala : Metin2Apollo Metin2Arena Metin2Antic Metin2VipStyle Metin2ForgottenNewWorld II Metin2Hammer-PvP