| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate da un antivirus foarte foarte bun sa scap si eu de Trojan va rog mult ca deja ma enerveaza ca delireazasageata peste tot... si daca se poate si un tutorial de la a la z happy! Dau funda va promit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

Da click pe "Descarca" si deschide-l. Bifeaza "Sunt de acord cu termenii acordului de licenta", da pe "Inainte", lasa totul bifat si nu schimba nimic si da pe "Pornire". Apoi se va scana computerul si toti virusii se vor sterge automat dupa care, computerul tau va fi scanat in fiecare saptamana. Antivirusul este pe romana deci intelegi ce va scrie pe-acolo. Nu imi trebuie funda. :)

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Unele virusi infecteaza fisierele de windows, cum ar fi svchost. exe O reinstalare de windows ar rezolva problema. antivirusul de regula se pune imediat dupa ce bagi windowsul, altfel risti sa-ti faci probleme la sistemul de operare si la alte fisiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat ceva, dupa ce se instaleaza, da dublu click pe B-ul din bara de jos si da pe "Logare" dupa care fa-ti un cont si logheaza-te, altfel antivirusul nu iti va mai scana computerul. happy