| KuryKaname a întrebat:

Cine imi spune si mie parola de la generatorul de IMVU credits? dau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| Ali1998 a răspuns:

Nu te chinui. nu exista generatoare bune, decat cum am eu, e cumparat cu 100 lei. doar ca creditele intra in 24 ore. sunt doar 2, 500 dar merita, pot face in fiecare zi. Alte generatoare is fake. Iti fura conturi sau are multi virusi. Asa a spus si varumio care e hacker. el m'i l-a cumparat, acum e treaba ta daca vrei sa asculti.

| KuryKaname explică (pentru Ali1998):

Multumesc ca mi-ai spus, dar mie nu imi place ca cineva sa vanda astfel de lucruri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ali1998):

Hei, sall are vreun paypal hack sau ceva (varul tau) daca da contacteaza-ma