| Cristian_Ciky_1997 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste linkuri pentru arme, armura sau acresori pentru metin2

Dau funda din toata inima la cel care imi da link si care sa mearga
Rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

Exprimate mai bine si te pot ajuta cum adica linkuri cu arme lista cum se numesc armele cum arata armele sau deschizi un server ceva etc.

| Cristian_Ciky_1997 explică (pentru Chevyn):

Vreau un sait de unde pot sa descarc iteme ( arme, armuri sau accesori ) pentru metin2. Sa adaut in Metin,( Cum sa implementezi o arma in metin2 ). https://www.youtube.com/watch?v=NVPhq9tIY0w