| AdrianDinamo a întrebat:

Cine stie cum pot sterge contul actual de pe Top Eleven(facebook), adica sa sterg echipa pe care o am si sa incep cu o alta de la nivel 1? FUNDA PENTRU CINE MA AJUTA

Răspuns Câştigător
| VladPătrașcu a răspuns:

Nu poţi sterge contul, se sterge automat dacă nu te loghezi timp de 70 de zile. (Informatie preluata de la un moderator TOP ELEVEN.)

1 răspuns:
| Petrisor006 a răspuns:

Sall nu cred ca merge am avut si eu o echipa acum ceva timp si nu prea am mai intrat si dupa un timp cand am intrat imi dadea sa-mi fac alta.nu stiu pote trebuie sa dai token sa iti faci alta intra situ pe forum si poate gasesti raspunsu acolo. BAFTAwinking