| bogdanbarbu a întrebat:

Cine stie cum se creeaza un metin2? Dar sa fie tot explicat in romana si pe youtube dati-mi filmulete, dar sa vorbeasca ala care explica nu sa stau eu 5 ani sa scrie ala...

Sa fie prima parte : "Cum se creeaza metinul"
Adoua parte : "Cum sa iti dai GM SGM GA etc. "
Si a treia parte : "Comenzile

P.S :In descrieres sa fie toate programele de downloadat...

Multumesc!!!

Dau funda la cel care ma ajuta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu atata stii despre un Metin2, adica 0%, mai documenteaza-te pe net si joaca pe alte servere, apoi fa-ti server.

| bogdanbarbu explică (pentru anonim_4396):

Ba tu aci ca stiu eu ce sa fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdanbarbu):

Pai daca stii de ce ceri tutoriale? Si nu ma lua cu "ba". Eu voiam sa te ajut, cu toata placerea.

| bogdanbarbu explică (pentru anonim_4396):

Ba copile, Eu am cerut un pvp-pvm 2014 romanesc, dar sa nu ceara 30000 de upgrade la evoluatii! :@

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdanbarbu):

Mai uita-te la intrebare. Ai cerut cum se face un server de Metin2.

| bogdanbarbu explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, scuze ma, eu am mai pus o intrebare si nu m-am mai uitat la asta, si am crezut ca ai raspuns la aia. laughing