| TeDrqq a întrebat:

Cine vrea sa faca cu mine un server de metin2?? adica sa stie sa faca un server de metin2 si eu il voi ajuta cu frumul, xat-ul,playeri,publicitate, site big grin big grin lasati id de mess!

PLS
!

3 răspunsuri:
| PaulRaduuu a răspuns:

Da-mi add: pufulete_cvd

| Muntean_Mihai_1981 a răspuns:

Baga only_star997 si vb pe mess putem sa il facem fain... Vorbim pe messwinking

| danyenache a răspuns:

Vreau eu-[dar sv va fi in calculator la tine ca la mine nu pot sa il fac pentru ca am windows 8 si nu merge Virtual PC]- -[id:daniel_enache99]- -[ add id repede ]-