| BestDemoKill a întrebat:

Cine vrea sa imi faca un server de counter srike? Pun la bataie o funda+vot!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Aici vei gasi un tutorial complet de creat servere cs : http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

1 răspuns:
| STR1K3R a răspuns:

Este foarte usor crede-ma! Intri pe un site de de cs si acolo vezi niste categorii si vezi ceva legat de crearea unui server si ce trebuie sa faci. Daca nu te descurci adauga id de mess al meu cristylandworldofmy@yahoo.com.Uitate si la tutoriale pe you tube.BAFTAlaughing)