| nebuna77 a întrebat:

Sall, TPU cred ca ati auzit de jocul transformice am cateva intrebari unde vreau raspunsuri dau fundita1.cand imi schimb parola la transformice dau la schimba parola dar nu vad codul unde e la e-mail si 2.cine e moderator datii ban lui treborpl pentru. ca injura si umbla pe conturi si face prostii fundita la raspunsul corect

1 răspuns:
| Tacha a răspuns:

De cate ori ai schimbat parola? Eu cred ca daca ai schimbat-o odata, nu mai merge. Sper ca ti-am fost de ajutor!