| FlorinakeIulian a întrebat:

SaLL TPU cum fac la cs sa apas pe o tasta si sa imi apara knife by yuk exec
Funda!

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Salut trebuie sa ai bind din cfg, altfel nu merge fii atent la pasii urmatorii :
1. Intri unde ai cs instalat in cstrike cauti un fisier pe nume config.
2. Dai click dreapta pe el si alegi : Open With si cauti WorlPad.
3. Dupa ce l-ai deschis o sa apara toate butoanele de pe tastatura.
4. Alegi unul dintre ele si scrii ce vrei tu ( fara " nu merge )
5. Dupa ce ai scris ce ai vrut iesi din el, iti va cere dca vrei sa modifici tu da
ok.
6. Intri in joc si apesi pe ce tasta ai scris.
7. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| kenNNzorFTW a răspuns (pentru FlorinakeIulian):

Cu placere happy