| TheSkull a întrebat:

Cum pot juca Killing Floor pe garena, sa explicati bine va rog.

1 răspuns:
| ChelooVsGuta a răspuns:

Nu am jucat killing floor pe garena dar am jucat dota,deci banuiesc ca e la fel.
Instalezi jocul,instalezi garena,iti faci cont pe garena,intri in garena,selectezi jocul(ai o lista cu mai multe jocuri cs,warcraft etc),in stanga ai lista cu servere din diferite tari, iti alegi Romania sau ce alta tara vrei, intri pe room, apoi iti apare langa butonul "Start" un buton "Settings". Intri in "Settings" selectezi killingfloor.exe(sau cum se numeste din folderul unde ai jocul instalat), dai apply apoi dai Start. Dupa ce iti intra in joc dai la Local area Network si acolo iti va aparea o lista de servere.
Succes.