| xbastanu a întrebat:

Cum pot sa decriptez fișierele root.eix si root.epk din laucher la Metin2 Eden, sa scap de protecție si după să-l criptez la loc. Cine are experienta cu așa cv il rog frumos sa ma ajute...Eu nu am experienta cu așa cv. Daca nu, cei care știți puteți sa mi-l faceți voi si sa mi-l puneți pe un link de download fara protecție... Cel care ma va ajuta va primi FUNDA + VOT.
Va mulțumesc, sper sa ma ajutați va rog mult de tot.
P.S Launcher-ul de la Metin2 Eden trb decriptat

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Folderul sau fisierele din Metin2 Eden trebuie editate atata tot:
Fisire pentru a edita sunt:
root (CH, Login, IP, Denumirea MT2,).
Local... (poti edita imaginile de pe fundal [Login, pagina de incarcare...).

Al doilea lucru iti trebuie sa ei un extractor de fisiere (trebuie sa extragi fisierele epk, eix) si dupa ce ai facut editari trebuie sa le inpachetezi.

Nu ai nevoie de nu stiu ce lucru credibil ci doar de un extractor de fisiere eix si epk.
Daca gasesti un program in care sa le extragi si dupa sa le impachezi, iar cu asta poti editat cum vrei acel client de
metin2.
PS:Clientul are protectie in joc nu si cand extragi (Daca modifici extensia nu inseamna ca are o protectie)?