| Ionescu417 a întrebat:

dati-mi si mie niste jocuri faine de care sa nu ma plictisesc prea repede ca vine vacanta si nu am ce face cina imi da cele mai multe si mai bune jocuri primeste funda si vot

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XahCHXDKVZc world of warcraft the burning crusade,, counter-strike,, crysis,, assasin's creed,, half life 2 episode(1, 2),,gta san andreas sau samp(multiplayer),, minecraft,, need for speed world sau need for speed shift,, age of empires 3,, 18 wheel of steel haulin sau extreme,, gta 4,, fifa 2012...

3 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Half life 2, gta san andreas si samp (multiplayer), need for speed world, need for speed shift, gta iv, fifa 2012, flatout 2, assasin creed, call of duty black ops, call of duy modern warfare 3 si 4, Cabal, 4 Story, saint row 4, prototype 1 si 2, the amazing spiderman, counter strike, mirror edge.

| ELEMENT3110 a răspuns:

1)Free Realms
2)Our Word
3)Brawal Bastar
4)Repuls
5)Metin2 ro
6_Metin2 Lunaris
7)Metin2 Hammar
8)Metin2 Val Mondial
9)X-Gamming Cabal
10)Cabal
11)4Story
12)4Story Eg

Funda?

| angelo321 a răspuns:

Assasin creed orice,need for speed undecover, need for speed underground, mine craft, gta4, call of duty black ops, call of duty mw3 si war of imortal