| cretuclaudiu a întrebat:

Dati-mi si mie un Mt2 pvm-pvp romanesc sa fie oameni de treaba si sa fie otel la magazin sa faci p direct si transformari

Răspuns Câştigător
| cretuclaudiu explică:

laughing Nu prea am nevoie de ea, e decizia ta ce faci! Sper doar sa te fi ajutat raspunsul meu :*

4 răspunsuri:
| zRuzix a răspuns:

Metin2 Hammer... Sper ca esti pegatit ca iti pui nervi la bataielaughing O sa intelegi tu de ce daca te apuci.

| cretuclaudiu explică (pentru zRuzix):

Iti dau funda?

| cretuclaudiu explică (pentru cretuclaudiu):

Ai funda

| zRuzix a răspuns (pentru cretuclaudiu):

Mersii:*

| cretuclaudiu explică (pentru cretuclaudiu):

laughing Nu prea am nevoie de ea, e decizia ta ce faci! Sper doar sa te fi ajutat raspunsul meu :*