| XxParkourBoyxX a întrebat:

Dau cont pe metin2TIM(ninja lvl 87 posedata+8, arc de 75+9, neisufletite+9, solara+2, sv1) pe un cont mt2 ro, dekaron nemesis, ferma vesela sau imvu baiat

Răspuns Câştigător
| Sm3cku a răspuns:

Am cont de lvl 44 pe ro war pe hidra armura de lvl 42 +8 fms+9 rib+9 itm de lv 21+9 papuci+9 cal lv 11 da-mi mesaj lme albastra

2 răspunsuri:
| elicos a răspuns:

Iti dau eu unul de 25 pe metin war server lupus iti trimit eu mesaj.

| R3AP3R_9035 a răspuns:

Sall,eu am un cont pe ferma vesela are lvl 11 etc. daca vreai atuncea trimite-mi un mesaj!