| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp caut un switchbot in romana pentru metin2 si nu gasesc unul care sa aiba in el toate dll-urile ca sa porneasca. ma puteti ajuta cu un link la o pagina de descarcare pentruun switchbot in romana care sa porneasca direct fara sa mai trebuiasca sa caut anumite dll-uri pentru el care lipsesc din el. dau funda pentru cel mai bun link de site pentru download.

1 răspuns:
| lBroken69 a răspuns:

Iei de pe net logininfo.py,il descarci il bagi in folderul cu metin si cand intrii in el e gata.