| YooPantera a întrebat:

Deci am o mica(mare) problema cu minecraft. Acu 3 zile am dus PC la reparat ca era plin de virusi. Mi-a sters toate fisierele si cand mi-am bagat iar minecraft nu mai merge:No JVM could be found on your system.Please define EXE4J_JAVA_HOME. to point to an installed 32-bit JDK or JRE or download a JRE from www.java.com care ma ajuta funda+vot. Complicata raw problema... A da si am descarcat java si tot nu merge.

1 răspuns:
| XIceAlinx a răspuns:

Stiu dc nu merge
Creed ca e de la Bit am inteles ca sunt minecraft-uri in care iti Trebuie 64 Bit. iar unele pe 32 scoateti alt minecraft