| corina_7558 a întrebat:

Deci vreau sa dowlandez counter strike si nu imi iese.Se incarca si apoi apare nu stiu ce problema ce sa fac.Cum sa il dowlandez. Poate nu fac corect, ati putea sa ma ajutati sau sa imi dati un site de unde pot sa dowlandez jocul cel care ma va ajuta va primi o funda mare si frumoasa.mersi anticipat

1 răspuns:
| StickMarian a răspuns:

Buna sunt un pasionat de Counter Strike uite poti downloada jocul de aici http://resursecs.com/download-cs-16.html iar daca nu merge vezi daca calculatorul tau indeplineste conditiile pentru CS adica memoria pe PC pe RAM dar intra pe link-ul dat de aici l-am downloadat de fiecare data si mi-a functionat. funda?