| Magnum27 a întrebat:

Sall TPU, eu joc un metin pe nume mt2Steel si problema e ca atunci cand ma duc in map1 ( unde de obicei este lag ) ma scoate si imi arata o chestia in care scrie"?" si trebuie sa dau yes sau no ( nu cont pe ce dau tot ma scoate ). Am incercat sa il dezinstalez nu am putut poate ma puteti ajuta voi. Dau Funda!

1 răspuns:
| BravoRobi a răspuns:

Trebuie sa restartezi calulatorul daca apare ''?''... Apare1 sau mai multe? in caz ca apar mai multe restarteazal.dar daca apare numai 1 atunci nu stiu.
Bafta O_O