| SebyAlex a întrebat:

Cine stie care este cel mai bun caracter pe metin: war, sura, saman, ninja +magii(arc, asasin, corp, mental etc. Argumente! Ma puteti sfatui si ce arme sa folosesc (ca in situatia war-ului pe corp sau pe mental: e mai bine arma de o mana sau de doua)?

1 răspuns:
| Cornellp a răspuns:

Gasesti aici totul http://www.metin2tim.ro/articles.php?article_id=45. Si un caracter construit bine cu magiile mari si iteme bune poate fi bun atit in PvM cit si IN PvP.Si daca ti-ai facut Sura Magie nu inseamna ca esti bun in PvP.