| Costel_Eduard_1994 a întrebat:

imi puteti zice cum pot gasi repede diamante pe minecraft fara sa imi ensantez tarnacopul cu noroc 3

Răspuns Câştigător
| terminallyCapricious a răspuns:

In momentul cand ai ajuns la bedrock 'mineaza' o incapere de 8 blocuri lungime si 8 blocuri latime.Pe peretii incaperii fa tunele.E imposibil sa nu gasesti diamante folosind metoda asta '-'. Eu una o folosesc mereu si gasesc de obicei intre 8 si 12 diamante.
Succes! :0)

| Skylimit a răspuns (pentru terminallyCapricious):

"una" Do girls play MC?

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Skylimit):

/facepalm

| Skylimit a răspuns (pentru terminallyCapricious):

Why?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Skylimit):

/doublefacepalm

| Skylimit a răspuns (pentru terminallyCapricious):

Okay, okay... I dont have a problem with that.

| Costel_Eduard_1994 explică (pentru terminallyCapricious):

Cum adica bedrock?

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Costel_Eduard_1994):

Bedrock-ul este ultimul strat subpamantean din Minecraft. (babeste : piatra care nu se sparge XDD ) https://www.google.com/......ps?/search

cam asa arata.

| terminallyCapricious a răspuns (pentru Costel_Eduard_1994):

Cu plăcere :0)