| coco4782 a întrebat:

imi spune si mie cineva care este comanda admin cs 1.6 pentru a trimite un mesaj in numele altui jucator? amx_...

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Deci te referi sa scrii tu in locul lui "Ionut" ca sa apara ca si cum ar fi scris el:
amx_execclient Ionut say sunt n00b, comanda asta il va face pe Ionut sa scrie "sunt n00b".

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Astai comanda!
amx_psay (nume sau #userid) (mesaj)z?
Trimite un mesaj privat unui jucator?
amx_chat (mesaj)
Trimite un mesaj tuturor adminilor de pe server?
amx_say (mesaj)
Trimite un mesaj tuturor jucatorilor?
amx_tsay (culoare) (mesaj)
Trimite un mesaj colorat in coltul din dreapta a ecranului tuturor jucatorilor?

Si pentru culori daca nu iti place coloarea! Tiam dat codurile cu mesajele pentru admin, jucatori, o persoana.

amx_psay (nume)