| Chrysstian a întrebat:

Inregistrarea unui domeniu.tk (gratuit) dureaza maxim 12 luni? Mai exact vreau sa stiu ca daca cele 12 luni sau dus, site-ul nu va mai fi existent?

1 răspuns:
| milesmain a răspuns:

Ai aici http://www.i-hostyou.ro/test-gazduire-1-an pachetul de gazduire Test gratuit + Domenii gratuite pentru oricare din extensiile.tk,.cf,.ga,.gq,.ml
Inainte de a se termina cele 12 luni contactezi suportul de gazduire si ti-l prelungesc automat cu inca 12 luni atat pachetul de hosting cat si domeniile.