| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Sall TPU
Intrebarea mea e in legatura cu Metin2
Eu am un caracter pe trianguli dar mai am si unul pe gemini
Cel de pe gemini are iteme super
Intrebarea este tongueot sa dau itemele de pe caracterul de pe gemini pe cel de trianguli?
^_^, *_^
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Ala de pe gemini are mult chestiii ft scumpe daca le vinzi la mag general iti da cate 100k-70k intelegi si are si fan
eu pe trianguli am cal dar n-am fan si am crezut ca pot da itemele de pe unu pe altu

| Ronaldo2007 a răspuns:

Nu poti sa le transferi de pe unul pe altul, dar ai putea sa di iteme gemini pe triangul dar ai grija la playeri deoarece iti pot lua itemele si atat.