| Anonimuuuu a întrebat:

Joc metin2 Epical de 7-8 luni si aseara m-am jucat dar azi cand sa intru imi apare eroarea asta "InvalidArgument=Value of '-1' is not valid for 'SelectionStart'. Parameter name : SelectionStart". Sus la fereasta scrie Gigaset Patcher. Va rog sa ma ajutati. Dau 1000000000 FUNDE!

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Asa imi apare si mie, probabil ca au oprit serverul, sau din cate am inteles de pe site-ul lor ca serverul va reveni in curand