| GiiaaBăă a întrebat:

: La jocul Totally Spies Fashion Agents de pe Facebook, cum pot face mai multi cash, fara sa ii cumpar, sau fara sa ii castig? Stiti cumva hack-uri, aaa si cate nivele sunt? Eu sunt la lvl 22!
Dau fundita

2 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Acum sunt lvl 26!

| katrina21darrell a răspuns:

Eu sunt la nivel 36.Cred ca peste 40 lvl sunt.happy Eu am 120.000 bani si 12 de aia verzi.Aia verzi ii castigi in a 5 zi dai click in fiecare zi pe colect.Prima zi=1000 A2=2000 A3=3000 A4=4000 si A5=5 verzisori:*Sper ca te-am ajutat:*