| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. La metin2 pentru Sura Arme si BM ce bonusuri trebuie? Eu pe colier/papuci(Cate 2 bucati) am pus asa:Critica, PV, 2 maini, sabie, pumnal. Pe celelalte 2:Critica, PV, CLopot, sageti, evantai. AM nevoie de damage mare. www.metin2strategic.ro este serverul si as dori sa stiu ce bns tb. Mai ales arma/scut.

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

Http://just4metin.ro/ghiduri-joc/iteme-pvp-pvm-t9930.html Vezi si tu aici.Din ce mai imi aduc eu aminte, ca n-am mai jucat de vreo 5 ani, pe sura trebuia sa ai inteligenta(mai ales daca esti BM)si semiom pe itemele care intrau semiom.Astea doua is principale