| bulbocea a întrebat:

La minecraft pot sa aleg mobii doar care vreau eu sa apara, ca creperu si cu flme imi distrug casa, asa herobrine nu imi pasa ca ii mai fur armuri le si sabiele, da ma gandeam daca pot sa aleg mobii care vreau eu? se poate?

2 răspunsuri:
| XxELOKxX2013 a răspuns:

Da se poate, exista un command block..nu mai stiu cum puteai sa-l faci, cauta pe net si vei gasi.

| TiberiuFasole a răspuns:

Poti sa scrii /gamerule mobGriefing false si nu iti mai distruge nici un mob casa+ Herobrine nu exista.