| razvi200 a întrebat:

Sall TPU, ma intrebam daca ma puteti ajuta cu niste site-uri de servere triburile speed.

Răspuns Câştigător
| bogdanluncasu a răspuns:

Tribul.ro,http://infernal-wars.com/

3 răspunsuri:
| bogdanluncasu a răspuns:

Infernal-wars.com... am kingofgod.com dar am nevoie de un host mai bun. 1 euro paypal si te fac admin daca te intereseaza

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu am jucat pe Tribul.ro!
Este o varianta care seamana 99% cu triburile (normal, nu este chiar atat de finisat) dar are viteza de 10.000! Fata de cel mai rapid speed de pe triburile.ro - 400....Vezi ca trebuie sa fii foarte online! Aveam 500K puncte seara si dimineata mai aveam 0...