| Misea_Mihai_1985 a întrebat:

Ma joc League Of Legends de cateva zile, am lv 5 si as vrea sa imi cumpar campioni noi, dar nu stiu pe ce apas sa vad ce campioni detin deja. Ma ajuta cineva? Va rog, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| UngureanuR a răspuns:

Pentru a-ti vedea campionii detinuti de tine trebuie sa:
1. Sa intrii pe profilul tau de League of Legends;
2. Sa intrii de pe profiulul tau pe ''chmapions'' unde scrie runes, masteries, spells, acolo.
3. Acolo ai toti campionii detinuti si nedetinuti, pentru a-ti vedea campionii detinuti trebuie sa dai pe ''Avabile'' sau pe ''Owned'', avabile sunt campionii tai + cei de la ''free to play''.

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Te duci la profil, dai la campioni si acolo in dreapta la AVAILABILITY selectezi "Not Owned".
O sa-ti arate toti campionii care nu ii ai.

| kresusbrack2000 a răspuns:

Dai click pe magazin de unde cumperi campioni, rune, etc. si dai pe ultimul de jos(Purchases) si acolo vezi ce campioni ai si mai poti si sa vinzi campionii pe care il ai(doar 3 pe sezon)! Sper ca te-am ajutat!