| AleX_3918 a întrebat:

Ma numesc Alex. Eu caut de ceva timp un metin pvp si chiar nu am gasit decat Hammer mt2, dar nu m-a impresionat. Sau pvm dar cu iteme epice in magazine, sau pvm cu lvl max 200, 225 sau 250. Am cautat 2-3 luni dar fara succes.crying... poate ma ajutati voi. in afara de mondial. Lasati linkurile. La cel mai bun metin2 dau Funda! :X Mersi

1 răspuns:
| MamaOmida69 a răspuns:

Buna!
Am eu cateva optiuni pentru tine:
1.Metin2 Speed ( e mai simplu dar merge)
2.Metin 2 Explosive
3.Metin 2 United
4.Metin2 Guabina
5.Metin2 Adventure
6.H1N1MT2( lv max e 200 si sunt foarte multe arme si armuri noi de lv 100+... il joc si eu si mi se pare cel mai bun dintre toate.)
Funda?happy